Witajcie!  Chciałam Wam opowiedzieć o moich marzeniach. Mam nogę w gipsie, nie chodzę teraz do przedszkola i mam bardzo  dużo czasu,  który poświęcam swoim przyjemnościom czyli  m.in. słuchaniem muzyki i rozmyślaniem nad moimi marzeniami. Uwielbiam słuchać mojej ulubionej piosenki pt. „Jestem tu” z filmu „Księżniczka i piosenkarka” w wykonaniu Joanny Jabłczyńskiej. Mogłabym jej słuchać non stop i nigdy mi się nie znudzi. Bardzo bym chciała  pojechać na koncert pani Joanny  i spotkać się z Nią – to moje największe marzenie. Już myślę jak to miałoby wyglądać – ja założę piękną suknie , koronę i buty na obcasie i zaśpiewam razem z Asią. Byłabym bardzo szczęśliwa gdyby Asia została moją przyjaciółką.  Nawet nauczyłam się tej piosenki „Jestem tu” w języku angielskim i niemieckim.

Drugim moim marzeniem jest pójście do kina na film o księżniczkach – najlepiej oczywiście na film „Księżniczka i piosenkarka” .  I mam jeszcze jedno marzenie – popływać  z delfinkami i zaprzyjaźnić się z jednym. Bardzo lubię oglądać film „Mój przyjaciel delfin”. Delfinoterpia byłaby dopełnieniem mojej całej rehabilitacji i terapii.  Mam nadzieję,  że niedługo choć jedno marzenie się spełni. Może jedna z  Fundacji pomoże w jego realizacji.

PS.  A tak poza tym to wiem już co chciałabym robić gdy dorosnę. Chciałabym zostać gwiazdą muzyki pop tak jak moja ulubiona piosenkarka Keira.